Rozhovory

Spolupráce s Centrem pohybové medicíny Pavla Koláře

SPOLUPRACUJEME S OPRAVDOVÝMI ŠPIČKAMI SVÉHO OBORU A UMÍME VÁM EFEKTIVNĚ POMOCI OD ÚNAVY A DALŠÍCH BĚŽNÝCH POTÍŽÍ

Jsme hrdí, že naše Dynaoptic nabízí špičkovou kvalitu služeb, a to i díky našim dlouholetým partnerům. Jedním z partnerství, které v poslední době úspěšně rozvíjíme, je Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře. Jistě nemusíme prof. Koláře obšírně představovat, protože jeho centrum, které se dlouhá léta zabývá komplexní diagnostikou, prevencí a léčbou pohybového aparátu, je již známým institutem.

Cílem naší spolupráce s tímto vysoce profesionálním centrem, je náprava funkčních nedostatků zrakového systému a zdravý a výkonný mozek našich klientů. Cítíte se večer vyčerpaní? Nabízíme Vám zlepšení kvality koordinace systému oči – mozek – tělo. Nedostatky v neuro vizuálním systému totiž brání ve využití jeho potenciálu a celkově vyčerpávají mozek. Mentální únava má pak za následek vliv na fyzický výkon. Společnost Dynaoptic vyvinula společně s Centrem pohybové medicíny Pavla Koláře metodu tréningu, který se snaží integrovat vizuální a mentální aspekt výkonu s pohybovou aktivitou. Nabízíme také screeningové metody nejen pro sportovce, které při správném nastavení a provádění tréningu zvyšují fyziologické možnosti vizuálního systému.

Pokud se chcete cítit lépe v každodenním životě, můžete s námi zlepšit svou pozornost, nebýt unavení po delší práci vyžadující soustředění zraku na monitor a celkově omezit únavu z přetížení očí.

Zastavte se u nás na konzultaci a zjistěte, co můžete pro své fyzické i mentální zdraví udělat. Jednoduše a efektivně! Těšíme se na Vás.

Váš tým optiky Fénix

Přečtěte si také

Šimon Hrubec a jeho zkušenosti
Cesta na vrchol s Dynaoptic

Nejnovější články

Menu